top of page

Dlaczego zajęcia w szkole/przedszkolu nie wystarczą ?

Twoje dziecko nie nauczy się komunikować po angielsku z zajęć w szkole lub w przedszkolu


Dlaczego ?


Lekcja w szkole trwa 45 minut, bierze w niej udział cała klasa około 20 dzieci, oprócz czasu na naukę musi się tam również znaleźć przestrzeń na sprawy organizacyjne takie jak chociażby sprawdzenie obecności, to ZBYT MAŁO CZASU żeby każde dziecko mogło się swobodnie wypowiedzieć po angielsku.


W klasach, czy w grupach przedszkolnych dzieci są na RÓŻNYCH POZIOMACH znajomości języka, są tam dzieci, które mieszkały kilka lat za granicą i takie, które nigdy wcześniej nie uczyły się angielskiego, trudno dopasować poziom zajęć do wszystkich, a przecież nauczyciel ma jeszcze zrealizować program.


Dzieci posiadają różne typy inteligencji wielorakiej rozwinięte w różnym stopniu, co wpływa na to w jaki sposób ich mózgi uczą się najefektywniej, dlatego metody nauczania powinny być dostosowane do indywidualnych każdego dziecka, co jest niemożliwe przy TAK DUŻEJ GRUPIE.


Często jedynymi materiałami z których uczą się dzieci są PODRĘCZNIK I ĆWICZENIA, dziecko nie nauczy się posługiwać językiem wstawiając wyraz w lukę


Nie czekaj, zapisz swoje dziecko już teraz na nasze zajęcia, które

prowadzone są w 100% po angielsku w małych 3-4 osobowych grupach

Dzieci już od pierwszej minuty zajęć uczą się MÓWIĆ PO ANGIELSKU CAŁYMI ZDANIAMI


☎️530-324-756


czy wystarczy angielski w przedszkolu

angielski dla dzieci Zabierzów

angielski dla dzieci w Skawinie


3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page