top of page

O CENTRUM EDUKACJI

poznaj nas

Czy zastanawiacie się czasem nad przyszłością swoich dzieci? ....

Czy chcielibyście, aby w przyszłości były szczęśliwe, spełniały swoje marzenia?

Nazywam się Ewa Szumera i jestem właścicielką Centrum Edukacji.

Gdy urodziła się moja córka, a 5 lat potem syn, sama zaczęłam zadawać sobie te pytania. Każdy rodzic chce dla swoich dzieci jak najlepszej przyszłości. Zaczęłam więc myśleć jak to zrobić.

 

Postawiłam na ich rozwój, szukanie i rozwijanie pasji. Realizowałam to poprzez ich udział w różnych zajęciach dodatkowych, we wspólnych grach i zabawach wspomagających ich rozwój, wiedzę, zainteresowania. Ich edukację realizowałam poprzez uczęszczanie do szkoły systemowej jak i spełnianie obowiązku szkolnego w systemie edukacji domowej.

 

Dzięki temu dzieci (córka już dorosła) dzisiaj bardzo bobrze się uczą, mają swoje pasje, które ciągle rozwijają i osiągają pierwsze sukcesy. Córka udziela korepetycji z języka angielskiego dzieciom i dorosłym, tworzy materiały edukacyjne na zajęcia dla dzieci, scenariusze urodzin. Rozwija swoje pasje, brała udział w konkursach Młodego Prezentera na krajowych i międzynarodowych wystawach psów w Polsce i za granicą. Napisała swój pierwszy kryminał, który właśnie będzie wydawała. Pasją syna jest muzyka, sport i poznawanie zabytków Polski. Zgłębia swoje zainteresowania ucząc się grać na trąbce, podróżując, koncertując i uprawiając sport.

 

W taki oto sposób rozwinęła się też i moja pasja czyli przekazywanie wiedzy dzieciom w sposób naturalny, zrozumiały, obrazowy. Znajomi zawsze mówili mi, że jestem kreatywna i wrażliwa, mam dobry kontakt z dziećmi, jestem otwarta na nowe możliwości. To właśnie te cechy przydają mi się bardzo przy tworzeniu zajęć. Dzięki mojej wiedzy zdobytej podczas studiów podyplomowych oraz podczas uczestnictwa w licznych szkoleniach i warsztatach z tematyki nowoczesnych i naturalnych metod nauczania oraz rozwoju dzieci, jak również dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas prowadzenia licznych korepetycji, zajęcia prowadzone w moim Centrum są ciekawe i rozwijające umysł dziecka.

Moje doświadczenie pomaga mi również tworzyć ciekawe kursy, szkolenia i warsztaty dla dorosłych. Oni również lepiej przyswajają wiedzę poprzez gry i liczne przykłady.

Z naszych zajęć korzysta rocznie ok 200 osób, a przez 7 lat mojej działalności rok rocznie poszerzana jest tematyka kursów. Słucham potrzeb klientów, jestem otwarta na ich pomysły i sugestie. Zawsze staram się przygotować coś, co rozwiąże ich problemy i sprawi, że nasza współpraca jest miła i korzystna dla obu stron.

 

Najważniejsze dla mnie są efekty i relacja jaka tworzy się pomiędzy mną a moimi klientami i współpracownikami. To właśnie ludzie tworzą to Centrum i atmosferę w nim panującą. Dlatego dobierając współpracowników zawsze szukam osób otwartych, pełnych pomysłów a jednocześnie wrażliwych i empatycznych. Jestem bardzo dumna z mojego personelu, są najlepsi i z pasją i wielkim zaangażowaniem wypełniają swoje zadania. Bardzo im za to dziękuję.

Mam nadzieję, że gdy będziecie korzystali z naszych projektów i kursów poczujecie tu tą wspaniałą atmosferę, będziecie się dobrze czuli i chętnie będziecie do nas wracać.

 

bottom of page