top of page
lektorzy
lektorzy
lektorzy

JĘZYK ANGIELSKI

- dla dzieci od 20 miesiąca do 4 lat  

- dla dzieci od 4 lat  (Zajęcia prowadzimy w małych 3-4 osobowych grupach. Dzięki tak małym grupom łączymy zalety zajęć indywidualnych i grupowych. Podczas zajęć mówimy cały czas po angielsku Nie uczymy pojedynczych słów tylko od razu całych zdań. Na naszych zajęciach dzieci nie tylko osłuchują się z j.angielskim, ale uczą się swobodnej komunikacji. Wykorzystujemy materiały WOW English dzięki temu dzieci mogą powtarzać poznane wyrażenia w domu oglądając ciekawe i interaktywne bajki z native speakerem)

- dla młodzieży   (Zajęcia dla młodzieży prowadzą doświadczeni i zaangażowani lektorzy. Dzięki wykorzystywanym przez nas metodom nauka gramatyki i nowego słownictwa staje się prosta i przyjemna, a komunikacja w j. angielskim nie jest już problemem.)

 

- korepetycje

 

- dla dorosłych   (Na naszych zajęciach wykorzystujemy metodę bezpośrednią DIRECT, poznajemy gramatykę i nowe słownictwo w konwersacjach. Nie uczymy nudnych regułek ani nie dajemy Ci listy słówek do nauki. Dzięki temu pokonujemy lęk przed mówieniem i uczymy swobodnej komunikacji. Każdy otrzymuje materiały (książkę i dostęp do aplikacji) dzięki czemu może powtarzać materiał z zajęć w domu podczas wykonywania codziennych czynności)

 

- dla firm

 

- specjalistyczny (lotnictwo)

Zajęcia mogą odbywać się zarówno on line jak i stacjonarnie

zajęcia dla młodzieży
zapamiętywanie struktur gramatycznych
gry po angielsku
zabawa po angielsku
bottom of page